Басейн на палях – структура паль для плавального басейну

Бассейн на свайном фундаменте

У фундаменті басейнів на узбережжі використовуються різні матеріали:

 • пластик
 • сталь
 • цемент
 • деревина

Часто це тонкий конструктивний елемент, встановлений у землі для перенесення ваги конструкції на ґрунти на значній глибині нижче за глибину конструкції.

У цій статті ми коротко розглянемо типи матеріалів для пальового басейну та їх переваги:

Укладання басейнів

Матеріали, що використовуються при закладці фундаменту басейну, включають:

Бетон

Ці типи паль поділяються на забивні та збірні.

Збірний бетон

Вони створюються з високоякісного контрольованого бетону та армуються. Збірний залізобетон буває різної форми: восьмикутної, трикутної, квадратної або круглої форми. Важливо зробити армування всередині палі, щоб допомогти впоратися з проблемами водіння та обробки.

Переваги збірних залізобетонних паль

 1. Вони здатні збільшити відносну щільність зернистого ґрунту основи.
 2. Їх легко транспортувати на довгі дистанції.
 3. Вони прості в приєднанні і є цілком доступними.
 4. Стабільні у продавлюванні ґрунту. Наприклад, торф’яна купа, мул та м’який глинистий матеріал потребують перевірки перед укладанням.

Залитий на місці бетон

Цей тип найчастіше використовується для фундаментів. Це через дивовижну різноманітність доступних для заливки бетону, а також введення палі в ґрунт. Бурові та забивні палі є двома видами бетонних паль, що заливаються на місці.

Переваги монолітних бетонних паль

 1. Відсутній негативний вплив від транспортування та вантажно-розвантажувальних робіт.
 2. Це цілком доступно.
 3. Легко регулювати висоту.
 4. Ці палі можна залити перед копанням.
 5. Їх легко подовжити або обрізати до потрібної довжини.

Деревина

Деревина була фаворитом багато років тому. Нині через нестачу пиломатеріалу скорочується її використання у свабійному басейні. Деревина є найкращим варіантом для укладання під насипами та басейнів з довгими зв’язковими палями. Деревина має бути у відмінному стані і не вражена жуками.

Переваги дерев’яних паль

 1. Легко з’єднувати деталі разом, а також регулювати довжину доступу.
 2. Цілком доступна ціна там, де деревини вдосталь.
 3. Палі прості у користуванні.

Пластик

Пластикові палі складають низку композитних матеріалів, у тому числі перероблені матеріали, ПВХ та полімерні композити. Вони часто використовуються в спеціальних цілях, наприклад, у зонах ґрунту, що піддаються сезонним змінам, та у водних умовах.

Басейн повинен бути заснований на природному твердому грунті, який не може бути засипаний, тому інколи інженеру потрібні звіти про стан грунту, щоб він міг виконати структурний проект.

У деяких випадках для структурної цілісності можуть бути потрібні опори для басейнів, опори, гвинтові палі або об’ємний бетон.

Сталь

Цей тип створюється із сталевих труб найвищої якості. Вони ідеально підходять для монтажу та керування на довгих дистанціях. Їхня досить невелика площа поперечного перерізу в поєднанні з високою міцністю полегшує проникнення в твердий ґрунт.

Переваги сталевих паль

 1. Вони можуть утримувати великогабаритні вантажі.
 2. Їх можна монтувати жорстко та на велику глибину.
 3. Їх легко прогнати через товсті шари породи.
 4. З цими палями легко працювати, їх легко обрізати до бажаної довжини.
Басейн на гвинтових палях

Є багато різних басейнів: від найдешевших надувних до масштабних дорогих стаціонарних проектів. Тим не менш, для всіх типів басейнів, крім, зрозуміло, надувних, ідеальним варіантом для створення фундаменту стануть гвинтові палі.

Таке конструктивне рішення позбавить замовника підготовчих робіт. Палевий фундамент може облаштовуватися на початкових етапах будівництва, а також за подальшого розвитку земельної ділянки. Створення пальового фундаменту рекомендується довіряти досвідченим фахівцям.

Переваги використання гвинтових паль під фундамент для басейну

Можна виділити такі переваги пальового фундаменту:

 • Швидкий та легкий монтаж. Простота та оперативність полягає в тому, що даний тип паль для басейну просто монтується (не потрібно витрачати час на гідроізоляцію, немає необхідності бурити свердловини).
 • Міцність та довговічність. Конструкція відрізняється стійкістю до корозії, забезпечує фундамент довговічність.
 • Установка на будь-який тип ґрунту та рельєф (торф’яні, нерівні, обводнені ділянки та інше). Такі басейни стійкіші.
 • Доступна ціна. Співвідношення вартості та якості такого фундаменту є оптимальним.

Напередодні виконання робіт фахівці оцінюють земельну ділянку, проводять аналіз ґрунту. Виходячи з отриманих даних, підбирається розмір, товщина, а також довжина паль, глибина промерзання ґрунту (може бути різною). Також враховується розмір майбутнього басейну.

Палевий фундамент під басейн – це економічне, надійне та вигідне рішення. Басейн, встановлений на гвинтових палях, відрізняється підвищеною стійкістю. Будівельні роботи можуть проводитись на нерівних ділянках, схилах. Гвинтові палі дозволяють створювати надійні басейни за різних погодних умов.

Скільки часу займе будівництво басейну?

Процес будівництва басейну зазвичай займає від 3 до 6 місяців залежно від розміру роботи, складності, необхідних матеріалів і, найголовніше, як швидко клієнт може приймати рішення, наприклад, вибір плитки та матеріалів для прилеглої території.

Після того, як розпочинаються земляні роботи на місці, для більшості робіт потрібно близько 1-2 тижнів, щоб довести басейн до бетонної оболонки.

Після цього слідує період затвердіння, перш ніж можна буде приступити до укладання плитки, і якщо басейн має бути повністю облицьований плиткою, то це може зайняти від 2 до 4 тижнів залежно від розміру басейну, дизайну і, очевидно, погоди.

Протягом цього часу зазвичай прокладають труби назад у машинне приміщення та встановлюють обладнання для сонячного опалення та басейну.

Чи потрібен дозвіл на будівництво басейну?

Це знову залежатиме від складності необхідних інженерних робіт і, можливо, інших факторів, таких як близькість сервітутів, відстань від власності ваших сусідів, дерев та існуючих будівель.

Якщо ви плануєте побудувати басейн на фундаменті зі паль, вам допоможе компанія Інвест Буд. Ми забезпечимо професійний підхід до випробування паль, вдавлювання паль, зрубування оголовків паль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!