Дизайн ванної кімнати – 14 сучасних ідей

Дизайн ванной комнаты

Для різних людей сучасний стиль дизайну приміщень ванної кімнати може означати різні речі. У той же час в цілому, коли ми говоримо про сучасний дизайн, часто зустрічаються деякі з тих самих концепцій і стратегій, а саме:

  • геометричні форми
  • нейтральні або базові кольори
  • практично повна відсутність декоративних елементів
  • натуральні матеріали.

Дизайн ванної кімнати

Якщо ви маєте переробляти ванну кімнату в сучасному будинку, вас неодмінно надихнуть деякі з прикладів від видатних дизайнерів наведені нижче.

Сучасна простота

Ця ванна кімната від Стефані Бухман (через Houzz) має всі ознаки сучасного дизайну: прості геометричні форми (переважають квадрати та прямокутники), переважання білого кольору з невеликою кількістю нейтрального сірого, фартух з натурального каменю та мінімум декоративних елементів.

Свіжі квіти напевно роблять кімнату. Вони не тільки додають відтінок кольору (який ви можете змінити залежно від вашого настрою), але й роблять ванну менш стерильною, більш домашньою і гостинною.

Відкрите планування (Дерек Суолвелл)

Ще одна особливість багатьох ванних кімнат у сучасному стилі – відкрите планування, зазвичай із прозорими скляними стінами навколо душових кабін. Це особливо добре у невеликих приміщеннях.

У цій ванній кімнаті використовується стиль “мокрої кімнати” і виразно сучасні елементи: геометричні форми в основних квадратах, монохромна колірна гама і мінімум декоративних елементів (знову ж таки, кілька кольорів, здається, роблять свою справу).

Теплий Модерн (Русал Констракшн)

Не всі ванні кімнати повинні бути холодними та стерильними, щоб бути сучасними. Візьмемо, наприклад, сучасну основну ванну кімнату від Rusal Construction через Zillow: простір теплий, гостинний. Ми, як і раніше, зосереджені на геометричних формах (в даному випадку яйцеподібних формах через раковину та ванну), простій колірній гамі (теплі нейтральні відтінки) та мінімальній кількості декоративних елементів. Дерево та камінь (або переконливі двійники) – типові риси модерну.

У цій безумовно більше прикрас, ніж у більшості сучасних ванних кімнат, але декоративні елементи прості, з основними формами: порожні рами, весла та свічки.

Ультрасучасний

Прозора ванна в сучасній ванній кімнаті

Домашня стратосфера

Ця ванна може бути втіленням сучасності. Туалетний столик, що плаває, робить простір більше, вікна на всю стіну роблять ванну кімнату схожою на частину пейзажу, а прозора окрема ванна практично не присутня в кімнаті.

Ця ванна кімната безумовно розрахована на “мінімальну площу, що займає”. Кожен елемент обраний так, щоб займати якнайменше місця – як фізично, і естетично. Прозора ванна безперечно прикрашає цей простір!

Гламурна простота (Studio Isle)

У цій мармуровій ванній кімнаті від Studio Isle використовується безліч сучасних елементів декору, а також нотки гламуру завдяки золотій фурнітурі та повністю мармуровому дизайну. Жорстке застосування квадратних та прямокутних форм контрастує тільки з вигинами виливів змішувача.

Зверніть увагу, що ручки регулювання температури раковини розташовані збоку, а не зверху поруч із змішувачем. Це цікавий вибір, який привертає більше уваги до прямокутних форм, що домінують у цій ванній кімнаті.

Компоненти гламурного стилю:

  1. Основний акцент сконцентрований на геометричних фігурах
  2. Забезпечення правильного освітлення
  3. Необхідність у розгромі кімнати
  4. Впровадження кількох елементів декору
  5. Використання нейтральних кольорів

Похмурий та розслаблюючий (Bau-Fritz GmbH Co. KG)

Сучасні ванні кімнати не завжди поєднуються з білим блискучим виглядом. Іноді темний колір також є сучасним, як у випадку з цією ванною кімнатою від Bau-Fritz GmbH Co. KG через Houzz переважає темно-сіра сланцева плитка.

Меблі зі світлого дерева та білі світильники привносять необхідне відчуття світла, кольору та органічності. Зверніть увагу на мінімальне обладнання та те, як форма раковин повторює розмір та форму плитки.

Мінімалістський білий (Хосе Кампос)

Мінімалізм – основна риса сучасного декору, і ця ванна кімната від Хосе Кампоса настільки мінімалістична, наскільки це взагалі можливо: повністю біла, сфокусована на функціональності та без будь-яких надмірностей.

Ця ванна кімната, безумовно, строга, але водночас досить безтурботна. Ви можете легко уявити, як звільняєте свій розум від повсякденних турбот у просторі, де вас ніщо не відволікає.

Модерн середини століття

Сучасний стиль також поширюється на те, що дизайнери називають “серединою століття”, стиль декорування, натхненний чуттєвістю та будівельною практикою 50-х та 60-х років.

У цій сучасній ванній кімнаті закруглені кути туалетного столика надають простору атмосфери середини століття. Панелі з темного дерева, що контрастують з нейтральною бежевою плиткою, також роблять свій внесок у цю типову сучасну ванну кімнату середини століття.

Інтригуючий модерн (Pental Surfaces)

Ця сучасна ванна кімната від Pental Surfaces через Zillow відрізняється цікавим поєднанням стилів, але вона безперечно сучасна. Тільки погляньте на різноманітність геометричних форм, від круглого дзеркала до циліндричної раковини на п’єдесталі та трикутних світильників. Все це контрастує із маленькими, темними, прямокутними плитками.

Зістарена деревина плаваючої полиці та одинокого дерев’яного стільця додає нотку органічного матеріалу, який має тут велике значення. Безперечно з чоловічого боку, ця ванна кімната є класним, інтригуючим дослідженням сучасних особливостей дизайну.

Сучасна розкіш (Lars Gitz Architects)

Сучасний стиль чудово підходить для невеликих приміщень, але може бути ще ефектнішим, коли застосовується до великих площ. У цій розкішній сучасній основній ванній кімнаті від Lars Gitz Architects є диван, двосторонній камін та ліжко з річкового каменю замість ванни.

Звичайно, переважання білого кольору за відсутності декоративних елементів робить цю ванну кімнату дуже сучасною. Плитка додає візуального руху дизайну, нагадуючи форму річкової скелі.

Мокра кімната Модерн

Якщо вам не вистачає місця і для ванни, і для душу, чому б не поєднати їх в одній зоні? Ця ванна кімната в стилі мокрої кімнати, дуже ефективно використовує свій простір. Зверніть увагу на невеликий нахил плитки, що сприяє стоку води.

Сучасні риси включають темну плитку по всій поверхні, прості форми ванни та унітазу, а також декоративні штрихи за допомогою рослин та квітів.

Модерн у чорно-білому (Джон Уітлі)

Для тих, хто віддає перевагу більше одного кольору, спробуйте поєднання чорного та білого для яскравого, але суперсучасного контрасту. У цій сучасній ванній кімнаті від Джона Уітлі чорний та білий визначають простір та форми для гармонійного мінімалістського ефекту.

Але найцікавіше у цій ванні – крута геометрична мозаїка: це куби чи шестикутники? Плитки забезпечують візуальний інтерес та рух.

Яскраві акценти

Пам’ятайте: сучасний не означає безбарвний!

Сучасні ванні кімнати можуть дуже добре поєднуватися з кольором, особливо якщо це один яскравий відтінок. Жовтий (як у цій сучасній основній ванній кімнаті), червоний, синій або зелений – якщо це насичений відтінок і використовується як акцент, він покращить ваш сучасний дизайн.

Компактний модерн (М Хаус)

Ця невелика, але потужна сучасна ванна кімната від M House включає багато чого з того, що ми бачили досі: чорно-білий стиль, чисті геометричні форми і органічні декоративні елементи. Табурет – чудова деталь – його форма нагадує плавні лінії ванни.
Квіти на підвіконні та килим з волов’яної шкіри додають м’якості та тепла тому, що в іншому випадку було б строгим та мінімалістичним простором.

Ще немає ванної кімнати? Тоді швидше будуй свій будинок! Інвест Буд – це компанія, яка надає комплекс послуг з випробування паль, вдавлювання паль, зрубування оголовків паль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!