Модна плитка – 7 нових тенденцій та стилів

Модная плитка

Якщо ви плануєте ремонт кухні або ванної кімнати, у вас, ймовірно, є бюджет на плитку. Якщо ви плануєте житловий простір на відкритому повітрі, не забувайте про те, що популярність бруківки зростає. Здебільшого на півдні країни також популярна плитка для обробки спалень і житлових приміщень через її прохолоду під ногами.

Нижче представлені провідні тенденції плитки цього сезону для житлових проектів, на думку організаторів найбільшої виставки каменю та плитки в США Coverings.

Тренди керамічної плитки:

1. Біофілія

Внутрішні та зовнішні приміщення з підлоговою плиткою під дерево.

Biophilia включає тренд на імітацію дерева, створюючи сильну атмосферу в приміщенні та на вулиці.

Дизайн керамічної плитки переходить до природнішого та необробленого дерева, оскільки дерев’яні елементи викликають спокійну обстановку та відчуття природи. Ці природні джерела натхнення є частиною загальної тенденції до велнес-дизайну, індустрії певного зростання від початку пандемії.

ЕРРІ, АРГЕНТА - ПЛИТКА З ІСПАНІЇ

БЕРРІ, АРГЕНТА – ПЛИТКА З ІСПАНІЇ

2. Спа-стиль

Стінна плитка з текстурою піску у ванній кімнаті.

Натхненні природою тони та текстури, покликані викликати асоціації з піском, морем та небом у тренді.

Ця тенденція також пов’язана з біофілією та є способом перенести життя з вулиці всередину. М’які відтінки синього та зеленого, текстуровані нейтральні відтінки покликані розслабляти та викликати асоціації з небом, лісом, піском та морем. Тони будуть приглушені, щоб створити відчуття спа.

МЕТРОПОЛІ, ВІВЕС - ПЛИТКА ІСПАНІЇ

МЕТРОПОЛІ, ВІВЕС – ПЛИТКА ІСПАНІЇ

3. Великогабаритний

Синя шестикутна підлога та настінна плитка у ванній кімнаті.

Великі плитки можуть бути масивними плитами або геометричними фігурами, такими як шестикутники на підлозі та стінах, для додавання …

Дуже великі керамічні плитки також пов’язані з велнес-дизайном, оскільки вони полегшують догляд за будинком. Крупноформатні плитки тепер мають розміри до 5, 25 футів на 10, 5 футів і товщину від 0, 14 дюйми до трохи більше трьох чвертей дюйми. Ці плити використовуються для стільниць, душових стін, столів та інших великих конструкцій.

Великі шестикутні плитки також вписуються в тенденцію негабаритних розмірів та додають геометричну цікавість до простору.

МПЕРІАЛ СТОУН, СТОУНПІК КЕРАМІК - ПЛИТКА ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ

ІМПЕРІАЛ СТОУН, СТОУНПІК КЕРАМІК – ПЛИТКА ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ

4. Кам’яний холод

Житлові приміщення з плиткою на підлозі та стінах під камінь.

Плитка, що імітує натуральний камінь, залишається актуальною.

Багато з цих дуже великих плит керамічної плитки виглядають як мармур та інші дорогоцінні камені. Технологія друку така, що прожилки на полицях шаф або стінах душових досяжні, а реалізм сильніший, ніж будь-коли. Однак, на відміну від натурального мармуру та каменю, імітації порцеляни непористі і не вимагають особливого догляду.

ОВЕНА, АЗУЛЕХОС БЕНАДРЕСУ - ПЛИТКА ІСПАНІЇ

РОВЕНА, АЗУЛЕХОС БЕНАДРЕСУ – ПЛИТКА ІСПАНІЇ

5. Ретро бетонне натхнення

Імітація бетонної плитки на стіні їдальні

Ці грайливі візерунки нагадують бетонну плитку у стилі ретро та спрощують персоналізацію для дизайнерів.

Ще один набір імітаторів бере на себе ретро-тенденцію бетонної плитки. Ці альтернативи, що не потребують особливого догляду, включають грайливі візерунки, які надають креативність будь-якому простору. Оскільки персоналізація є такою сильною оздоровчою тенденцією у прийдешньому році, бетонна плитка готова відіграти важливу роль.

СОДА, CERAMICA BARDELLI - КЕРАМІКА ІТАЛІЇ

СОДА, CERAMICA BARDELLI – КЕРАМІКА ІТАЛІЇ

6. Оновлений тераццо

Плитка для підлоги в стилі терраццо

Стилі терраццо надихнули останні образи плямистої плитки.

Ця тенденція продовжує з’являтися знову і пропонує веселий, енергійний ефект для внутрішніх та зовнішніх приміщень. Ефект терраццо пропонує унікальні варіанти стилю в стилі ретро, ​​від великих до дрібних плям, від маленьких плиток до великих плит.

ЛОФТ, КЕРАМОГРАНІТ ВІД FIANDRE - ПІВНІЧНА АМЕРИКА

ЛОФТ, КЕРАМОГРАНІТ ВІД FIANDRE – ПІВНІЧНА АМЕРИКА

7. Високий глянець

Підлога з глянсової плитки

Глянцева поверхня надає приміщенню ефектного гламуру.

Високий глянець – це тенденція, яка, ймовірно, сподобається тим, хто прагне гламуру. Сподіваюся, у них є домогосподині, тому що, на відміну від перерахованих вище трендів, цей вимагає догляду. Це також поверхня, на яку варто серйозно подумати про нанесення нековзкого захисного покриття, щоб уникнути хворобливих падінь, особливо у вологих умовах, таких як повні ванні кімнати.

ЛІОН, PORCELANITE DOS - ПЛИТКА ІСПАНІЇ

ЛІОН, PORCELANITE DOS – ПЛИТКА ІСПАНІЇ

Читайте також Види паль для будівельних робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!