Оренда палевдавлювальної установки

аренда сваевдавлевающей установки

Оренда установки для вдавлювання паль SUNWARD ZYJ 260B та SUNWARD ZYJ 200B

Облаштування якісного пальового фундаменту неможливе без відповідного обладнання. Проте, якщо об’єктом будівництва є одна, або декілька невеликих побудов, то чи розумно купувати установку? Чи вміщує бюджет будівництва покупку такого дорогого обладнання? Покупка спецтехніки не єдиний вихід із ситуації – установку для вдавлювання паль можна орендувати.

Установка для вдавлювання паль – будівельна техніка із великими габаритами для робіт великого масштабу. Вона має призначення занурювати палі, шпунтовий металопрокат або металеві труби за допомогою статичної сили. Базовим робочим інструментом є гідравлічний вузол з пресом, який стискає. Він рухається лише вертикально та встановлений на стальних центральних та бокових колонах. Установка для вдавлювання паль має лебідковий механізм та кранову стрілу за допомогою яких транспортується занурювальна конструкція.

Палевдавлювальні установки бувають 4-х видів

  1. Компактна установка для вдавлювання паль. Занурює палі довжиною до 9 метрів, витримує нагрузку до 50 тонн. Використовується для будівництва малоповерхівок.
  2. Установка середньої потужності. Занурює палі довжиною до 15 метрів, витримує нагрузку до 150 тонн.
  3. Важка палевдавлювальна установка. Працює із будь-якими видами та розмірами паль, витримує нагрузку до 1200 тонн. Роботи можна проводити на будь-якому типі грунту.

Установки для вдавлювання паль дозволяють проводити роботи поруч із іншими будівлями та не завдають великого шуму.

Компанія INVEST BUD надає послугу Оренда установки вдавлювання паль SUNWARD ZYJ-260B та SUNWARD ZYJ-200B за прийнятною ціною та у найкоротші терміни. Для нас важлива наша репутація, тому ми надаємо в оренду лише надійну техніку, яка пройшла технічний огляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!