Яке обладнання для обрізки паль краще використовувати?

Резка свай

В останні роки значно зросла доступність різних типів обладнання для обрізки бетонних паль.

Постійно мінливий ринок також вимагає, щоб обладнання для різання паль еволюціонувало від традиційної гідравлічної машини для обрізки паль до асортименту, який ви зараз бачите.

Палебійні компанії використовують безліч різних типів та конструкцій бетонних паль.

Попередньо напружені та збірні забивні палі з широким спектром конфігурацій армування, які ставлять перед підрядниками по земляних роботах дилеми щодо найкращого підходу до зменшення, не викликаючи дорогих пошкоджень та затримок термінів будівництва.

Буронабивні палі можуть бути настільки ж складними, оскільки тісні ділянки стають нормою, а використання суміжних і сіючих пальових стін – звичайним явищем.

Було б неможливо мати сценарій “одна машина для обрізки паль, що підходить для всіх”, тому найм підходящої машини для руйнування бетонних паль є найкращим варіантом.

При зверненні до збірних або квадратних паль ми стикаємося з низкою складнощів при зменшенні рівня форми. Остаточні рівні відсічення паль визначаються інженером-будівельником майданчика. Палі також будуть перевірені на цілісність до або після обтиснення.

Арматурні стрижні або арматура можуть змінюватись від T8 до T20 мм та в кількості від 1 до 16 з різним ступенем покриття від краю палі.

Зазвичай проекти з величезними спорудами, сформованими на десятках тисяч збірних залізобетонних паль, вимагають машини для обрізки паль, щоб швидко очистити велику кількість паль до рівня землі.

Там, де розмір екскаватора обмежений 8 тоннами NPC, використовуйте подвійний ніж, який у більшості випадків працює як силовий ніж, проте при вазі всього 800 кг та ширині менше 600 мм він стає дуже корисним інструментом для маневрування у важкодоступних місцях.

Ще одним фаворитом для збофрових паль є обрізувач Multi-bar, який деякі оператори віддають перевагу через його “м’якшу” природу, що знижує ймовірність пошкодження або поломки арматурних стрижнів, що вимагають дорогого ремонту.

Палі з декількома арматурними стрижнями часто “надрізають” на рівні остаточного зрізу палі, щоб запобігти розтріскуванню. Тут швидко береться бетон із невеликими інтервалами близько 200-250 мм. Ці палі набагато легше різати і, як правило, залишають акуратніший вигляд.

Через характер системи з’єднання паль з одинарними палями, як правило, не рекомендується використовувати механічний обрізач, який в деяких умовах може призвести до відділення з’єднання, що призведе до невдалої перевірки цілісності та можливості встановлення нової палі.

НАБІРНІ АБО КРУГЛІ ПАЛІ CFA ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ПРОБЛЕМИ РІЗНОГО ТИПУ.

Розташування паль та розмір паль є ключовими факторами при виборі використовуваного обладнання для різання паль. Як правило, розміри паль варіюються від 300 мм до 1200 мм у діаметрі, однак окремі проекти можуть мати розміри паль понад 1500 мм.

Розпушення арматури в даний час використовується багатьма пальовими компаніями та клієнтами, що значно збільшує продуктивність скорочення паль.

По суті секція палі, що видаляється, може бути більшою за розміром і в більшості випадків також залишить обробку, що не вимагає очищення, але тільки в тому випадку, якщо розпушуюча піна встановлена ​​на правильному рівні, а арматурні стрижні прямі і без в’язального дроту.

Палі CFA можуть бути встановлені в багатьох різних схемах, таких як:

  • нормальна опора
  • траншея
  • головки паль
  • суміжні стіни
  • січні стіни

Національні свабійники розробили обладнання для роботи з кожним типом. Наші знання та досвід дозволяють нам порадити клієнту найкращий метод та обладнання з раннього етапу процесу проектування.

Там, де дозволяє простір, а також на традиційних палях CFA без розпушує піни, ми рекомендуємо використовувати традиційні з’єднані або модульні палі CFA, вони будуть проникати в арматурні стрижні і проходити повз них, розбиваючи бетон на дрібні шматочки, на жаль, для Досягнення цього може знадобитися деяке обрізання потрібне оздоблення.

Якщо оголовок палі став “грибоподібним”, то обрізку також потрібно відрегулювати вручну за допомогою додаткових ланок або напівланок.

Для паль CFA із встановленою розпушувальною піною можна використовувати лінійку обрізачів Quad, цей обрізувач дуже швидко і точно видаляє зрізаний ворс завдяки своїм 4 потужним щелепам і чудовій рівній поверхні без необхідності ручного обрізання, також немає необхідності вручну змінити конфігурацію обрізки в межах певного діапазону; розміри екскаваторів від 13т та вище.

Там, де палі CFA знаходяться в траншеях або в безпосередній близькості від пальових наголовників, найкраще підійдеобрізувач NPC Contiguous, з двома протилежними синхронізованими щелепами і невеликою загальною площею основи, він ідеально підходить для обмеженого простору найкраще працюючи на незв’язаних палях.

СІЧНІ СВАЙНІ СТІНИ МАТИМУТЬ ПЕРЕКРЕЧНІ ПАЛІ

Секуча пальова стіна матиме палі, що несуть (основні) палі з посиленням і внутрішні (другорядні) палі без – зазвичай призначені для утримання води.

Згодом між сусідніми палями буде нульовий зазор, який при першому огляді може унеможливити зменшення палі.

Перший варіант полягає у видаленні жіночого ворсу традиційними методами (CP9 або малий перфоратор), що дає достатньо місця для використання традиційних типів обрізки CFA/Quad/Contig.

У деяких випадках можна просто використовувати обрізувач контигів, встановивши одну ногу по обидва боки від стіни, щоб видалити як первинні, так і вторинні палі.

Суміжні пальові стіни є близько розташованими підпірними стінами, які зазвичай встановлюються із зазором 150 мм між сусідніми палями. На жаль, з точки зору обрізки паль цей зазор досягається рідко через пересипання палі за умов пухкого ґрунту.

Також є варіанти зі спеціальними вузькими ланками, які можна прикріпити до кропперів із зв’язком CFA.

Ще одна потенційна проблема зі складеними стінами може полягати в доступному просторі позаду стіни, який може бути обмежений сусідньою будівлею або спорудою, що обмежує можливості для обрізки купи.

Палі зміщення, що використовуються в забрудненому ґрунті, де ґрунт залишається в стінках свердловини, дають свої форму гвинтової різьби, що створює проблеми для обрізувача палі, який, по-перше, не буде рівно сидіти на палі, а по-друге, буде насилу проникати в серцевину і арматуру. клітка.

З огляду на це було розроблено квадрокоптер NPC, який успішно зменшує палі такого типу.

Швидкість та якість впливають на загальні витрати проекту.

Загальна швидкість процедури різання палі та якість обробки на рівні зрізу палі можуть бути безпосередньо пов’язані із загальною вартістю проекту.

Асортимент обладнання для обрізки ворсу NPC був ретельно розроблений і протестований для забезпечення кращого у своєму класі обробки на рівні обрізки ворсу, в більшості випадків зводячи нанівець вимоги до будь-якої ручної обрізки з використанням традиційних ручних методів.

Асортимент обладнання для різання бетонних паль NPC забезпечує чистий контрольований різ із мінімальним ризиком пошкодження арматурного стрижня; при цьому використовуються спеціально розроблені “синхронізовані та лопатеві щелепи”, які не викликають розтріскування, що згодом може призводити до додаткових витрат на ремонт або заміну паль.

Різання оголовків паль Київ, Україна.

Компанія Інвест Буд виконує роботи зі зрубування оголовків паль установкою Kross-350. Це обладнання забезпечує акуратне розрізання та зняття оголовка палі квадратного перерізу висотою від рівня ґрунту півтора метри. Установка руйнує бетон оголовка паль з оголенням арматурного каркаса для подальшого зв’язування з фундаментом або ростверком.

Особливості нашої роботи:

  • гарантія економії часу та трудових ресурсів – час зрубування оголовка палі до двох хвилин. Одна робоча зміна обробляє до 300 паль.
  • обладнання дрібно роздроблює частини бетону, які зручно використовувати надалі як підсипку доріг.
  • робоча висота відміряється від рівня ґрунту і не вимагає обкопування кожної паль.
  • послуга характеризується високою ефективністю та безшумністю.

Ми забезпечимо професійний підхід до випробування пальвдавлювання пальзрубування верхівок паль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!