Зрубування верхівок паль

Зрубування верхівок паль

Після того як пальове поле облаштоване, проводиться зрубування або ж “зкусування” паль. Це потрібно зробити перед тим як облаштовувати ростверк – верхню частину пальового/стовпчастого фундаменту, за допомогою чого розподіляється навантаження на основу, оскільки палі можуть бути на різних рівнях після того як їх занурять у грунт.

Для чого потрібно зрубувати верхівки?

Зрубувати палі та оголяти арматуру потрібно аби зв’язати палі з ростверком. Оскільки палі роблять із міцного бетону такого як В15 М200 та В30 М400, використання таких інструментів як болгарка або ж перфоратор, для вирівнювання рівню паль,  займає дуже багато часу.

 

Для значної економії часу використовують спеціальні установки для “зкусування” верхівок паль, які можуть підключатись до екскаватора або ж крана. На зрубування однієї палі йде близько двох хвилин, отже за одну робочу зміну можна зрубати 300 верхівок паль за допомогою однієї установки.

 

Частини верхівок, які зрубують, роздроблюють на дрібні частинки, тому такі відходи легко утилізувати або їх можна використати як підсипку для доріг на будмайданчику.

ustanovka

Чим краще зрубувати верхівки паль?

ustanovka_zrubuvannia_pap

Для робіт по зрубуванню верхівок паль Компанія BUD-SVAI використовує установку КROSS-350, яка акуратно розрізає та знімає бетонну частину верхівок паль, оголюючи арматуру для подальшої зв’язки із ростверком. Установка кріпиться гідравлічними рукавами як до колісного так і до гусеничного екскаватора, також може кріпитись до автомобільного або баштового крану.

 

Виконуючи роботи по “зкусуванню” верхівок паль, зрізаний бетон лишається у корпусі установки для подальшого транспортування у відведене місце, що суттєво зменшує безлад на будівельному майданчику та економить час на його прибирання.

Характеристики установки для зрубування верхівок паль КROSS-350

Розмір паль max 350 х 350 мм
Відстань між палями min 430 мм
Габарити ШхВ 1210 х 1150 мм
Вага обладнання 1,042 т
Робочий тиск в гідросистемі 25 МПа
Потік масла 120 – 140 л/хв
Тиск в гідросистемі max 28 МПа

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!