Сучасний будинок: які характеристики сучасного дизайну?

Современный дизайн дома

Архітектура – це мистецтво, і тому воно змінюється з часом. Ви, мабуть, стаєте краще обізнані про різноманітність дизайну в місті, коли подорожуєте різними вулицями. І в міру того, як починаєш звертати увагу, стає легше побачити різницю між будинками, побудованими в різні десятиліття.

Що впливає на стиль архітектури?

На стилі та оздоблення вплинули такі фактори:

  • зміни у місцевій демографії
  • досягнення в галузі технологій як у методах будівництва, так і в матеріалах,
  • соціальні тенденції як у формі, так і у вираженні.
Современные здания

Деякі з цих змін непомітні, в той час як інші драматичні, й разом вони визначають справжню революцію в домашньому дизайні.

Сучасний дизайн, або те, що ми називатимемо тут “сучасним дизайном“, це просто те, що популярне сьогодні. Звичайно, важко з якоюсь категоричністю визначити стиль цього року, оскільки тенденції в дизайні та мистецтві постійно змінюються, але ми, безумовно, можемо виділити кілька характеристик, які, здається, визначають наш сучасний стиль.

Коли ви читаєте ці приклади, майте на увазі, що вам не потрібно повністю використати сучасний дизайн. Ви можете просто малювати елементи, які вам подобаються, та працювати з командою дизайнерів, щоб дізнатися, як вони можуть бути включені до будинку вашої мрії.

Чиста геометрія

Розламання здається словом року. Будь то шоу Netflix про прибирання вашого будинку шляхом видалення предметів, які не викликають радості, або перетворення лаунж-подібних офісів середини століття на відкриті робочі простори сьогоднішнього дня, в яких немає нічого, окрім столів та ноутбуків, світ повністю прийняв простоту. Коли справа доходить до дизайну будинку, ми бачимо те саме.

Сучасний дизайн будинку підкреслює чисті лінії та геометричні форми. Більше немає таких елементів, як арки, багато прикрашені колони, віконні віконниці або якісь дивовижні прикраси. На зміну цим рисам, які колись говорили про розкіш та багатство, прийшли прості форми та навмисна асиметрія. Багатства минулого більше немає.

Сучасний дизайн також віддає перевагу сильним горизонтальним та вертикальним елементам, створюючи відчуття ієрархії, одночасно виділяючись на різкому контрасті та зливаючись з природним ландшафтом та околицями. Зрештою, мета сучасного дизайну спростити будинок, підкреслити функціональність та прибрати усі непотрібні надмірності. В умовах постійного відволікання та бомбардування технологій та стресу в нашому сучасному житті простота є заспокійливим та гостинним моментом у наших будинках.

Сильні горизонтальні та вертикальні елементи привносять баланс та створюють відчуття ієрархії у фасаді Charleston Modern.

Свято природного світла

Однією з наших улюблених особливостей сучасного дизайну є великі вікна без прикрас. Працюючи в тандемі з простотою конструкції будівлі, встановлення великих вікон різних розмірів та форм відволікає увагу від творів мистецтва або перевантажених шпалер та фокусує увагу на природному оточенні вашого будинку. Природне сонячне світло наповнить ваш будинок сяйвом і теплом, залишивши вас і вашу сім’ю більш щасливими та схвильованими, ніж у темнішій кімнаті.

Як елемент дизайну, поєднання великих вікон з вікнами меншого розміру по всьому фасаду будинку може створити відчуття навмисної асиметрії, що поєднується з багатьма структурними елементами, які можуть сподобатися в цьому стилі будівництва. Ці великі вікна можуть бути загорнуті в акцентне оздоблення або блимати для драматичного ефекту, ще більше підкреслюючи, наскільки відкритий дизайн вашого будинку, але вони рідко будуть обтяжені жалюзі або фіранками.

Фасад Cottagewood Modern включає унікальне вікно, яке пропускає багато природного світла у велику кімнату.

Концепція відкритого поверху

Можливо, визначальною характеристикою сучасного дизайну інтер’єру є відкрите планування. Видалення стін, які колись розділяли загальні кімнати будинку, ще більше наголошує на тенденції простоти, природного світла та відкритості. У той час як спальні, як і раніше, є приватним притулком, сучасний будинок побудований для сімей, щоб бути разом, в той час як ці великі вікна огортають весь будинок сонячним світлом. У цих відкритих концептах сім’я може почуватися разом навіть тоді, коли діти грають біля телевізора, на плиті готується вечеря, а з обіднього столу надсилаються електронні листи. Ці яскраві відкриті інтер’єри включені в численні плани поверхів.

Натуральні матеріали

Сучасний дизайн спирається на натуральні матеріали, щоб зробити заяву, яка часто відображає зовнішні риси будинку у стилі ремісника. Поєднання сучасних ліній та форм з такими матеріалами, як дерево, камінь або відкритий бетон, робить сміливу заяву, зберігаючи ваш будинок корінням у минуле, але чітко спрямовуючи у майбутнє. Нам особливо подобається проектувати будинки, де використовуються різні матеріали, змішані разом для створення абсолютно унікальної, але єдиної естетики.

Нейтральна палітра кольорів

Окрім використання натуральних матеріалів, колірна палітра також проста і використовує текстури та природні тони, щоб привернути увагу до унікальних архітектурних елементів. Завдяки використанню натуральних, необроблених кольорів бетону або каменю разом з приглушеними тонами фарби, такими як сірий або білий, сучасні будинки можуть бути досить заспокійливими або безтурботними. Ідилічний сучасний будинок не кричить на перехожих яскравими кольорами, натомість наші сучасні дизайнерські будинки роблять скромну заяву, використовуючи унікальні архітектурні елементи, такі як кути, великі вікна або суміш матеріалів.

Природні тони створюють відчуття спокою та допомагають цьому фасаду Olivia Modern гармонувати з навколишнім середовищем.

Коли справа доходить до сучасного дизайну, світ це ваша устриця, але важливо пам’ятати, що найменше завжди означає більше. Поєднання простоти, натуральних матеріалів та кольорів створює унікальний стиль, що ідеально підходить для сучасного способу життя.

Якщо ви плануєте побудувати будинок на фундаменті зі паль, не забудьте про фахівців, які забезпечать випробування паль, їх вдавлювання та зрубування оголовків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!