Установка вдавлювання сваїв (паль)

СВУ

Машина, яка занурює сваї (палі)  в грунт завдяки статичним зусиллям. Установку застосовують аби вдавлювати залізобетонні стрижні (із різними перетинами), труби та шпунти (із різними перетинами та різного типу).

Пальові (сваєві) фундаменти при будівництві використовують гідравлічний прес для занурень сваїв (паль). Сваї вдавлюють в грунт завдяки статич ій силі – це новий рівень у техніці будівництва таких фундаментів.

Установка вдавлювання сваїв (паль) може мати два вигляди: спеціалізована машина або ж побудована на базі підйомного крана, крана-екскаватора чи одноківшевого екскаватора із гусеничним ходом (як у сваєбійних установок).

Конструкція установки має вдавлюючий палі (сваї) механізм, із приводом гідравлічного типу або ж канатного. Також має вузол затиску сваї (палі), який встановлено на вантажній рамі. Оснащення може бути у вигляді крокуючого або ж гусеничного ходового пристрою. Це залежить від конструкції. Привід може бути: електричний, дизель-електричний, дизельний із гідравлічною або ж груповою механічною трансмісією. Це залежить від типу базової машини.

Установку вдавлювання сваїв (паль) анкерують вантажами, так званими противагами, із металу. В оснащенні є кранова установка, яка подає сваї (палі) та виконує допоміжні операції. Така машина досить самодостатня одиниця обладнання, оскільки вона є мобільною та має кранову установку.

При будівництві великих сваєвих (пальових) полів, установка вдавлювання сваїв (паль) проявляє себе найефективніше, оскільки це якраз її найкраща область для застосування.

Там де забудова є щільною або точковою у історичних центрах міст, біля старих або аварійних споруд, де є ризик зсувів, технологія вдавлювання сваїв (паль) є найкращим рішенням. Там, де забороняють використовувати ударні методи або ж віброзанурення (оскільки небезпечно аби був шумовий вплив як динамічний так і вібраційний), установка вдавлювання сваїв (паль) вирішить проблему.

Не забурюючись, установка вдавлювання сваїв (паль) працює на будь-яких типах грунту. Скельний – виключення. Де грунт мерзлий, потрібно попередньо пробурити верхній шар або ж продавити його сталевою палею (сваєм).

Ідеальна основа для роботи установки – піщаний або глиняний грунт.

Установки вдавлювання сваїв (паль) бувають різними. Як і невеличкі із силою вдавлювання 80 тонн, так і величезні машини, у яких сила – до 1200 тонн.

 

Переваги методу вдавлювання сваїв (паль) порівняно із ударним, вібраційним або набивним методом:

  • мало шуму, оскільки немає ударів, вібрації та іншої шкоди навколишньому середовищу;
  • можливість легко маневрувати, навіть попри розміри і масу установки, вона може спокійно працювати та розвертатись біля стін будівлі
  • занурюються сваї (палі) із високою точністю завдяки тому, що процес вдавлювання такий же як і при випробуваннях паль (сваїв) статичним методом
  • не руйнуються самі сваї (палі), оскільки немає впливу ударів
  • продуктивність установки вдавлювання сваїв (паль) дуже висока
  • занурювати сваї (палі) можна на глибину 40 та більше метрів та нижче рівня грунту, що дозволяє не використовувати котлован для занурення сваїв (паль)
  • економічно ефективно використовувати для будівництва великих об’єктів

Звуковий вплив установки вдавлювання сваїв (паль) прирівнюється до фонового шуму, що не перевищує норми як будівельні так і санітарні.

Порівняння звукових рівнів на різних відстанях:

  Установка вдавлювання сваїв (паль) Молот гідравлічний Дизель-молот
10 метрів 30-40 дБА 90-130 дБА 110-130 дБА
50 метрів рівень фону 65-85 дБА 65-90 дБА

Вага установки вдавлювання сваїв (паль) дуже велика, якщо порівнювати її із іншою технікою яку використовують у будівництві сваєвих (пальових) фундаментів. Практично всі установки вдавлювання сваїв (паль) не можна перевозити по різним будівельним об’єктам зібраними, тому їх щоразу потрібно розбирати та збирати. Це не зручно у використанні на маленьких будівництвах. Проте існують установки, які використовують на невеликих малоповерхових будівництвах. Вони компактні та мають силу вдавлювання 100 тонн. Такі установки не потрібно демонтувати, а можна перевозити на напівпричепах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!