Вдавлювання паль на піщаних грунтах

Cваи на песчаных грунтах

Кращою альтернативою традиційним методам побудови фундаменту (забивання, вібраційний метод або з вкручування) є вдавлювання паль.

Монтаж основи може відбуватись на різних грунтах. Пісок – не виключення. Проте такий процес має певні складнощі, на які варто звернути увагу організовуючи роботу.

Вид паль, який найкраще підходить для процедури вдавлювання паль

Облаштовуючи фундаменти і основи, використовують залізобетонні палі. Види:

  • з круглими перерізами
  • з прямокутними перерізами
  • багатосекційні
  • односекційні.

Технічні характеристики продукції мають відповідати вимогам ДБН В.2.1-10-2009, розділ 8.5 Палі та пальові фундаменти.

Проведення та умови робіт з вдавлювання паль

Розробили та впровадили метод вдавлювання паль ще у 90-х роках. Саме тоді з’явилась потреба в укріпленні районів із щільною забудовою. Технологія вдавлювання паль може застосовуватись як за умови близького розташування до інженерних комунікацій так і до пам’яток архітектури, старих будівель та споруд.

Використання методу вдавлювання паль практично не має протипоказань, оскільки можна працювати на грунтах як однорідних, складних так і багатоскладових.

Проектно-вишукувальні роботи необхідно проводити для того, щоб заздалегідь виявити ймовірні проблеми ще на початкових стадіях будівництва.

Розпушування грунтів

Де наявна велика сила спротиву вдавлювання (щільні та міцні грунти), актуальним буде підготувати основу. Розпушивши грунти пришвидшується монтаж і процес стає менш затратним, оскільки за допомогою такої процедури знижується сила вдавлювання.

Лідерне буріння

Пришвидшення процесу роботи та зменшення динамічного впливу грунту можна ще за рахунок лідерного буріння. Його можна використовувати на не вологих піщаних грунтах (не водонасичені). У разі осипання скважини під час піднімання палі можна його заповнити пластичним цементним розчином.

вдавлювання_паль_піщаний_грунт

Такі складнощі та тонкощі у роботі з вдавлювання паль на піщаному грунті мають бути враховані. Отже проводити вдавлювання паль має компанія, яка є професійною та має великий досвід. Це потрібно для того аби беззаперечно була приділена увага техніці безпеки та об’єкті будівництва, оскільки роботи з вдавлювання паль мають багато імовірних ризиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!