Вдавлювання паль в чорноземні грунти

Сваи в чернозем

Розрахувати фундамент – одна із основних задач при проектуванні будь-якого об’єкту будівництва.

Коли проектують об’єкт нерухомості, одне із найважливіших завдань – розрахувати фундамент беручи за основу нагрузки, які плануються та тип грунту.

На грунтах із чорнозему (будь-якого типу) найкращим та найефективнішим вважають застосування свайних фундаментів та використання палевдавлювального методу монтажу. Завдяки такому фундаменту можна рівномірно розподілити нагрузки та однакову усадку, а також можна проводити роботи на ділянках, де підвищений рівень грунтових вод.

В чому особливості та які переваги методу вдавлювання паль у чорноземні грунти

Для використання методу вдавлювання паль не потрібно багато робіт з підготовки оскільки установки для вдавлювання паль можуть працювати на ділянках, які мають нахили до 15%.

Суттєва перевага та особливість методу вдавлювання паль – немає ударної нагрузки, завдяки чому можна використовувати палі, які мають слабке або звичайне армування. Ще одна перевага – відсутність сильної вібрації, що дозволяє проводити роботи близько до жилих або аварійних приміщень.

Додатково перевагами методу вдавлювання паль в чорноземні грунти є:

  1. Надійна фіксація та підвищення несучої здатності фундаменту відбувається завдяки високому показнику ущільнення чорнозему навкруги палі.
  2. Максимальна точність відповідно до відміток по проекту.
  3. Немає необхідності бурити скважини-лідери.
  4. Завдяки високій швидкості реалізації робіт економиться час. Установка вдавлювання паль має продуктивність від 12 кілометрів за місяць на грунтах які мають високу щільність. 
  5. Можливість використання всіх типів паль різного діаметру.

Будівлі, які мають пальовий фундамент, який облаштували методом вдавлювання паль, не зазнає впливу деструктивним перегрузкам, оскільки такий метод дає рівномірну усадку, яка не має перекосів.

Метод вдавлювання паль у чорноземні грунти є чудовим рішенням для будівництва житлового фонду, промислових та адміністративних типів приміщень.

Фахівці компанії INVEST BUD професійно проектують фундаменти та надають послуги вдавлювання паль. Використання високопродуктивних установок є запорукою мінімальної кількості витраченого часу та гарантією високоякісного результату за доступну ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратная связь

Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!